Het is bijna zover, de Grouster Roeisloepen Race 2024!
Hieronder de startlijst, de sloepen starten per 2 vanaf 12:00 deelnemerst starten op basis van laagste wattage eerst.
Download link: Startlijst Grouster Roeisloepen Race 2024
StartTijd | StartNr | Sloep | N | Verw.V | Verw.Finish | Klasse | Type | Ploeg | Thuishaven | opm. |
12:00:00 | 1 | Wetterspetter | 6D | 1,75 | 15:34:17 | D (v) | De Matties | Grou | ||
2 | Onvervaard | 6D | 1,94 | 15:13:18 | D-1 | RV de Tille | Harlingen | |||
12:02:00 | 3 | Najade | 6D | 1,98 | 15:11:24 | D-2 | De 7 Gezusters | Franeker | ||
4 | El Flamingo II | 8H | 2 | 15:09:58 | H-2 | Roeitem Frisia | Harlingen | |||
12:04:00 | 5 | Oksewiel II | 8D | 2,01 | 15:10:34 | D-1 | Den Bealch | Terherne | ||
6 | Danser | 6D | 2,02 | 15:09:11 | D-1 | Okke hel-danser | Harlingen | |||
12:06:00 | 7 | Sterke Sietze | 8H | 2,04 | 15:09:22 | H-2 | Okke Hel-Sterke Sietze | Harlingen | ||
8 | Mare Australis | 8D | 2,06 | 15:08:02 | D-1 | Zuyderzeeroeiers | Emmeloord | |||
12:08:00 | 9 | Jan van den Berg | 10D | 2,06 | 15:10:02 | D (v) | Roeiploeg Urk | Urk | ||
10 | Waterheks | 8D | 2,08 | 15:07:51 | D-1 | KannietHeX& | Akkrum/Nes | |||
12:10:00 | 11 | Zeeolifant | 14H | 2,09 | 15:09:26 | H-2 | Roeiteam Zeeolifant | Delfzijl | ||
12 | Averij | 8H | 2,1 | 15:08:09 | H-2 | TEAM AVERIJ | Arnhem | |||
12:12:00 | 13 | Berend Koster | 8D | 2,12 | 15:08:53 | D-2 | Dames Roeisloep Berend Koster | Kampen | ||
14 | Bruzer | 6D | 2,15 | 15:06:50 | D-1 | Sloeproeiteam Brûzer | Workum | |||
12:14:00 | 15 | GIA light | 8D | 2,15 | 15:08:50 | D-1 | Gia Light | Rutten | ||
16 | Naruthi | 8D | 2,15 | 15:08:25 | D-1 | Team J.A.N. | Naarden | |||
12:16:00 | 17 | Bartix | 8D | 2,19 | 15:07:37 | D | De Galliërs | Harlingen | ||
18 | Ladykiller | 6D | 2,19 | 15:07:14 | D | LadyKiller | West Terschelling | |||
12:18:00 | 19 | Skeve, De | 8H | 2,21 | 15:08:04 | H-1 | Slappe Peddels | Leeuwarden | ||
20 | Wetter Fretter | 8H | 2,21 | 15:07:41 | H-1 | GRSV Heren | Grou | |||
12:20:00 | 21 | Iwan Franko | 8D | 2,21 | 15:09:18 | D | Dames Woelwater | Sneek | ||
22 | Stad Deventer | 10H | 2,21 | 15:09:18 | H-2 | Stad Deventer | Deventer | |||
12:22:00 | 23 | Octopus | 8D | 2,25 | 15:09:02 | D-2 | Kuik. | Meerminnen | Muiden | |
24 | Katowice | 6H | 2,25 | 15:08:40 | H | Boys of summer | Katwijk | |||
12:24:00 | 25 | Visioen | 8H | 2,29 | 15:07:24 | H | Visioen | Harlingen | ||
26 | Murk | 8H | 2,3 | 15:07:03 | H-1 | #Team_Heren_Murk | Naarden | |||
12:26:00 | 27 | Hubert Jans 2 | 10H | 2,31 | 15:07:59 | H-2 | Flevoland Roeits | Lelystad | ||
28 | Skomskower | 8H | 2,32 | 15:07:38 | H-2 | Aldegeaster Skomskowers | Oudega swf | |||
12:28:00 | 29 | Tréwes 1 | 8H | 2,35 | 15:07:34 | H | Trewes 1 | Aldeboarn | ||
30 | Oksewiel I | 8H | 2,37 | 15:06:14 | H-1 | Den Bealch | Terherne | |||
12:30:00 | 31 | W2 | 8H | 2,37 | 15:08:14 | H-2 | Roeisloep Vereniging Muiden | Muiden | ||
32 | Wetter Wrotter | 8D | 2,38 | 15:07:34 | D-1 | Kuik. | Wetterspetters | Grou | ||
12:32:00 | 33 | Twister | 8H | 2,38 | 15:09:34 | H-2 | Kuik. | Zwarte Waterstoeiers | Zwartsluis | |
34 | Fjoer Fûgel | 6H | 2,38 | 15:09:34 | H-2 | Roeiteam Fjoer Fûgel | Makkum | tweede doft van achter geen roeiers | ||
12:34:00 | 35 | Mata Hari | 8H | 2,38 | 15:11:14 | H-2 | Mata Hari Mixteam | Leeuwarden | ||
36 | Meppeler mug | 8H | 2,4 | 15:10:15 | H-2 | Kuik. | Sloeproeiers de Reest | Meppel | ||
12:36:00 | 37 | L.A. Buma | 10H | 2,41 | 15:11:36 | H-2 | t Fiskerhûske | Moddergat | ||
38 | Aludux | 8H | 2,42 | 15:10:58 | H-2 | Sloeproeivereniging Delfzijk | Delfzijl | |||
12:38:00 | 39 | Sir Lancelot Skynner | 8D | 2,43 | 15:12:19 | D-1 | Kromh. | Lancelot Ladies | Harlingen | |
40 | Visbyvaarder | 8H | 2,46 | 15:10:26 | H | Atla | Deventer | |||
12:40:00 | 41 | Zeeotter II | 8H | 2,48 | 15:10:54 | H | Greate Pier | Franeker | ||
42 | Zeeleeuw II | 8H | 2,5 | 15:09:42 | H | Ouwesyl | Oudebildtzijl | |||
12:42:00 | 43 | Onversaagd | 8H | 2,55 | 15:09:04 | H (v) | RV de Tille | Harlingen | ||
44 | Anthony van Hoboken | 8H | 2,56 | 15:08:12 | H-2 | Kuik. | STC-2 | Rotterdam | ||
12:44:00 | 45 | West-Arvada | 8D | 2,58 | 15:09:21 | D | Kuik. | Dames West-Avarda | Terschelling | |
46 | Evert Deddes | 8H | 2,6 | 15:08:14 | H-1 | Kuik. | STC-1 | Rotterdam | ||
12:46:00 | 47 | Ame Gijs | 8H | 2,61 | 15:09:41 | H (v) | Ame Gijs | Hindelopen | ||
48 | Schotse Vier | 8H | 2,64 | 15:08:03 | H | Schotse 4 | Terschelling | |||
12:48:00 | 49 | Snurk | 8H | 2,67 | 15:08:11 | H-1 | Okke Hel-Snurk | Harlingen | ||
50 | Toverbal | 8H | 2,69 | 15:07:40 | H | Norderboys | Sexbierum | |||
12:50:00 | 51 | Vrouwe Geertruida | 8H | 2,7 | 15:09:09 | H (v) | Heren Woelwater | Sneek | ||
52 | MU20 | 8H | 2,7 | 15:08:53 | H-1 | De Krijgsmannen | Muiden | |||
12:52:00 | 53 | Freonskip | 8H | 2,71 | 15:10:23 | H | Tunus | Deinum | ||
54 | Gouteyck | 12H | 2,72 | 15:09:52 | H-1 | WBS Gouteyck | Terschelling | |||
12:54:00 | 55 | Moby Dick | 12H | 2,96 | 15:00:29 | H-2 | Roeiploeg Urk | Urk |